فرم پیشنهاد ورود اعضاء و درخواست بیمه مسئولیت مالکان شناورها

فرم رو به رو را دانلود و پر نموده و به همراه مدارک لازم به ایمیل درج شده در پایین صفحه برای ما ارسال نمایید

انتخاب موسسه بیمه کیش به عنوان بیمه دریایی برتر

به گزارش روابط عمومی موسسه بیمه متقابل کیش،کلوپ P&I کیش به عنوان یکی از چهار شرکت برتر در ارایه خدمات بیمه های دریایی و حمایت و غرامت مالکان کشتی در جنشواره اقتصاد دریا برگزیده شد و کاپیتان محمد بنایی ، مدیر عامل موسسه لوح تقدیر را از دبیر جشنواره ، مدیر عامل کشیرانی ج.ا.ا و مدیر عامل شرکت ملی نفتکش ایران دریاف کردند .

بنا بر این گزارش،ضیافت شام نخستین جشنواره اقتصاد دریا ب میزبانی اتحادیه مالکان کشتی ایران ، در تاریخ هشتم بهمن ماه ۹۲ در هتل همای تهران و با حضور مسولین ، پیشکسوتان ، موسسات و شرکت های دولتی و خصوصی مربوط به حوزه دریا برگزار گردید . در این مراسم از منشور جامع جشنواره رونمایی شد و دبیر اتحادیه مالکان کشتی ایران طی سخنایی به اهداف کلان این جشنواره و سیاست های راهبردی آن اشاراتی کردند . در ادامه از شرکت ها و ارگان های برتر در قسمت های مختلف حوزه دریا با اهدای لوح یادبود تقدیر به عمل آمد .

 

روابط عمومی موسسه بیمه متقابل کیش

 

 

پایگاه های مفید

شکل گیری موسسه بیمه متقابل کیش

موسسه بیمه متقابل کیش در اسفندماه ۱۳۸۹ در جزیره کیش به ثبت رسید و دفتر ارتباطی خود را در تهران ایجاد کرد و تحت نظارت بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران فعالیت خود را آغاز و قرارداد اتکایی اولیه و همچنین اساسنامه و کتابچه مقررات خود را تدوین نمود.هدف اولیه از تاسیس این موسسه تحت پوشش قرار دادن مسئولیت مالکان کشتی های ایرانی در قبال اشخاص ثالث با ارایه روش های نوین و به کار گیری متخصصان دریایی و بیمه کشور در کنار هم و ارایه خدمات با استانداردهای بین المللی به اعضای خود بود.

دفتر مرکزی

آدرس : کیش ، بلوار اندیشه ، خیابان مقداد ، پلاک ۸۴ ، ساختمان دوریس ، واحد ۲۴ 

کد پستی : ۷۹۴۱۷۵۳۱۷۴

تلفن تماس : ۶۰-۴۴۴۵۴۵۹ (۰۷۶) 

فکس : ۴۴۴۵۵۴۵۸ (۰۷۶) 

دفتر هماهنگی

 آدرس : تهران ، بلوار نلسون ماندلا (آفریقا) ، خیابان شهید سلطانی (سایه سابق) ، پلاک ۸۲ ، ساختمان تی تی آرا ، طبقه دوم

کد پستی : ۱۹۶۷۷۱۳۹۵۵

تلفن تماس : ۳-۲۶۲۰۱۸۳۱ (۰۲۱) 

فکس : ۲۶۲۰۱۷۵۸ (۰۲۱) 

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اخطار قانونی

اطلاعات مندرج در این وب سایت تنها به منظور اطلاع رسانی عمومی بوده و هیچگونه ارزش قانونی، فنی و یا تجاری که بتوان به آن استناد کرد ندارد. پیشنهادات و مشاوره های قانونی همواره بصورت جداگانه ایی اعلام خواهند شد

ادامه