فرم پیشنهاد ورود اعضاء و درخواست بیمه مسئولیت مالکان شناورها

فرم رو به رو را دانلود و پر نموده و به همراه مدارک لازم به ایمیل درج شده در پایین صفحه برای ما ارسال نمایید

حضور موسسه بیمه متقابل کیش در ششمین نمایشگاه بین المللی بورس،بانک، بیمه و خصوصی سازی

موسسه بیمه متقابل کیش در ششمین نمایشگاه بین المللی بورس ، بانک ، بیمه و خصوصی سازی و یازدهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور(کیش اینوکس 2019) با برپایی غرفه اختصاصی حضور پیدا کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه، این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی جزیره کیش و با حضور اغلب شرکت های بیمه ای برگزار گردید.

بر اساس این گزارش رئیس کل بیمه مرکزی ج.ا.ا ،برخی از مدیران عامل شرکتهای بیمه ای و سایر مدیران ارشد شرکتهای بیمه ای،بانکی و سرمایه گذاری از غرفه موسسه بیمه متقابل کیش بازدید نمودند. همچنین طی جلساتی مدیر عامل و کارکنان موسسه با سایر مدیران ارشد شرکتهای دیگر به تبادل نظر و نحوه همکاری های فی مابین پرداختند.

پایگاه های مفید

شکل گیری موسسه بیمه متقابل کیش

موسسه بیمه متقابل کیش در اسفندماه ۱۳۸۹ در جزیره کیش به ثبت رسید و دفتر ارتباطی خود را در تهران ایجاد کرد و تحت نظارت بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران فعالیت خود را آغاز و قرارداد اتکایی اولیه و همچنین اساسنامه و کتابچه مقررات خود را تدوین نمود.هدف اولیه از تاسیس این موسسه تحت پوشش قرار دادن مسئولیت مالکان کشتی های ایرانی در قبال اشخاص ثالث با ارایه روش های نوین و به کار گیری متخصصان دریایی و بیمه کشور در کنار هم و ارایه خدمات با استانداردهای بین المللی به اعضای خود بود.

دفتر مرکزی

آدرس : کیش ، بلوار اندیشه ، خیابان مقداد ، پلاک ۸۴ ، ساختمان دوریس ، واحد ۲۴ 

کد پستی : ۷۹۴۱۷۵۳۱۷۴

تلفن تماس : ۶۰-۴۴۴۵۴۵۹ (۰۷۶) 

فکس : ۴۴۴۵۵۴۵۸ (۰۷۶) 

دفتر هماهنگی

 آدرس : تهران ، بلوار نلسون ماندلا (آفریقا) ، خیابان شهید سلطانی (سایه سابق) ، پلاک ۸۲ ، ساختمان تی تی آرا ، طبقه دوم

کد پستی : ۱۹۶۷۷۱۳۹۵۵

تلفن تماس : ۳-۲۶۲۰۱۸۳۱ (۰۲۱) 

فکس : ۲۶۲۰۱۷۵۸ (۰۲۱) 

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اخطار قانونی

اطلاعات مندرج در این وب سایت تنها به منظور اطلاع رسانی عمومی بوده و هیچگونه ارزش قانونی، فنی و یا تجاری که بتوان به آن استناد کرد ندارد. پیشنهادات و مشاوره های قانونی همواره بصورت جداگانه ایی اعلام خواهند شد

ادامه